BİZ KİMİZ

Turkish Trade dergisi , Kosgeb desteği ile kurulmuş olan Nok Danışmanlık İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti. ‘inin bir markasıdır. Eğitimli , genç ve sektörlerine hakim personeli ile yenilikçi ve müşteri odaklı bir anlayış içerisinde olan Turkish Trade , yurtdışındaki gücünüzdür.

MİSYON

Uluslararası tanıtımlarınızı , zamanınızı harcamadan ve en az maliyet ile en etkili ve en yararlı şekilde gerçekleştirmek.

VİZYON

Dürüst , şeffaf ve sonuç odaklı yaklaşımı ile Türkiye’nin en büyük ve en güvenilir uluslararası reklam ve tanıtım şirketi olmak.

NEDEN TURKİSH TRADE MAGAZİNE

Çünki; dergimiz hedef pazarlardaki önemli dernek , kurum ve kuruluşlara dağıtılmasının yanı sıra bölgenin en önemli ve en prestijli fuarlarında ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. Böylece direk olarak bölgede ki ve Dünya’daki potansiyel müşterilerinize ve iş ortaklarınıza ulaşmanızı sağlamakta ve yapacağınız reklam ve tanıtımlar hedef odaklı ve sonuca yönelik olmaktadır. Kataloglarımız sizlere çok uygun fiyatlar ile zahmetsizce ve zaman kaybetmeden kendinizi tanıtmanızı sağlar.

Bu yüzden Turkish Trade Magazine yurtdışındaki tanıtımlarınızdaki en önemli ortağınızdır.